Samorząd Szkolny

Świąteczne kolędowanie w ZSTE

17 grudnia w naszej szkole nastrój zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia panował przez cały dzień. Chłopcy z klasy 3T kolędowali, grali i śpiewali, a także życzyli wszystkim wesołych świąt!

Zobacz więcej...

Konkurs Samorządu

 Dnia 15 grudnia 2021 roku odbył się konkurs na najpiękniejszą kartkę świąteczną. Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców biorąc pod uwagę sposób wykonania, oryginalność i pomysłowość twórców.

Zobacz więcej...

Wycieczka Mikołajkowa Samorządu

Dnia 7 grudnia odbyła się wycieczka młodzieży Samorządu szkolnego. Mikołaj nie zapomniał o tych, którzy przez cały rok pracują na rzecz społeczności ZSTE. Młodzież spędziła miło czas próbując swoich umiejętności podczas gry w kręgle. Następnie Mikołaj zaprosił wszystkich na pyszną pizzę.

Zobacz więcej...

Mikołajki w ZSTE

Dnia 6 grudnia na prośbę Samorządu szkolnego przybył z dalekiej Laponii Święty Mikołaj z całą swoją świtą! Odwiedzał uczniów, nauczycieli, a także wszystkich pracowników administracji naszej szkoły. Stwierdził, że byli grzeczni w tym roku i dlatego Mikołaj obdarował wszystkich słodyczami. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku też o nas nie zapomni.

Zobacz więcej...

Pamiętamy Samorząd ZSTE

W Dzień Zaduszny młodzież Samorządu szkolnego pamiętała o zmarłych nauczycielach naszej szkoły. Zaświeciła symboliczny znicz m.in. na grobie załozyciela naszej szkoły dyrektora Ziarkiewicza, a także przy mogile żołnierzy na cmentarzu przy Kościółku św.Jakuba.

Zobacz więcej...

Młodzi w działaniu

W dniu 25 października członkowie Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły, jako przedstawiciele społeczności uczniowskiej, wzięli udział w debacie online pod hasłem „Młodzi w działaniu” organizowanej przez Wyższą Szkołę Zarządzania i Bankowości w Krakowie.

Zobacz więcej...